BVF NG 300W infrapanel (90x30cm) (IPNG0300C)
INFRAPANEL MŰKÖDÉSE
Az infrapanel egy 230V-os hálózati feszültséggel működő innovatív fűtési megoldás, amely minden hagyományos elektromos fűtőpanelnél magasabb hőérzet kialakítására képes. Az infrapanel elsősorban a szilárd testeket és a levegőben található részecskéket fűti fel elsőként, melyek később a szoba levegőhőmérsékletét hivatottak biztosítani. Számos szakirodalonban hibásan “test”-ként említik meg az infrapanel által felmelegített szilárd szerkezeteket. Az infrapanel működése közben a helyiségben található minden szerkezetet, falat, padlót felmelegít, ezek később hőtároló közegként funkcionálnak.
infrapanel működése
  1. Graphite polyimide fűtőbetét
  2. Aktív hőleadó felület vagy üveg
  3. p5 szenzor rendszer az ideális hőmérsékletért
BVF infrapanel
Infrapanel hőmérséklete
A BVF NG Series 2022 leginnovatívabb infrafűtési terméke p5 technológiával.
30x90cm-es 300W-os egyedi méret. A BVF NG series infrapanelek legkisebb teljesítményű terméke.
Kedvezőbb árat szeretne? Ennyiért is megveheti!
64600ft Iratkozzon fel hírlevelünkre és használja az 5AKCIO kuponkódot
Érkezés önhöz
ONLINE ÁR!
A webáruházunkban szereplő árak csak az e felületen történő megrendelés esetén érvényesek.
FONTOS!
Kérjük olvassa el a FONTOS tájékoztatót, köszönjük!
Cikkszám
IPNG0300C
Raktáron
Hasznos kiegészítők
Részletek
TÖMEG 2,5 kg
MÉRETEK 900 × 300 × 25 mm
TELJESÍTMÉNY
300W
FELÜLETI HŐMÉRSÉKLET
95 – 110 °C
FESZÜLTSÉG
230V